سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) به مناسبت ۱۲ فروردین و روز جمهوری اسلامی نسبت به تبیین دستاوردهای انقلاب برای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان در جنگ ترکیبی و شناختی تأکید کرد.
کد خبر: ۱۰۹۸۷۵۰
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۵ 31 March 2023

به گزارش تابناک قم، مشروح پیام سردار محمدرضا موحد به شرح زیر می‌باشد:

بسمه تعالی

روز جمهوری اسلامی جزء مهم‌ترین و پربرکت‌ترین و تعیین‌کننده‌ترین روز‌های تاریخ ماست(مقام معظم رهبری)

ملت سربلند و همیشه درصحنه ایران بعد از انقلاب الهی خود در بهمن سال ۵۷ با رأی بالای ۹۸ درصدی خود به‌ نظام اسلامی در ۱۲ فروردین سال ۵۸، مردمی‌ترین انقلاب تاریخ جهان معاصر را رقم زدند.

مردم ایران در این عید مبارک به استقرار نظام الهی و ارزش‌های دینی با اقتدا به رهبر کبیر انقلاب خود "آری"، و به تمام مظاهر استبداد، فساد و بی‌دینی "نه" گفتند؛ روز ۱۲ فروردین تجلی اتحاد و همبستگی مردم برای تثبیت نظام الهی و سرنگونی سلسه ۲۵۰۰ ساله پادشاهی است.

جمهوری اسلامی نسخه‌ای بی‌بدیل و الهام‌بخش از امام خمینی(ره) عزیز بود که جمهوریت و اسلامیت را درهم آمیخت و نظام مردم‌سالاری دینی را تأسیس کرد؛ نظامی که با اتکاء به اسلام ناب محمدی و همراهی و حضور دائمی مردم طی ۴۴ سال گذشته از چالش‌ها و بحران‌های ایجادشده توسط نظام سلطه با موفقیت عبور کرده و امروز به الگویی الهام‌بخش در بین ملت‌های جهان تبدیل‌شده است.

روز ۱۲ فروردین یک نقطه تاریخی و سرنوشت‌ساز در تاریخ انقلاب اسلامی است از دل یک ملت اصیل و ریشه‌دار بر خواسته و می‌توان آن را تکمیل‌کننده انقلاب مردمی ۲۲ بهمن نامید.

امروز نیز شایسته است مانند روز تاریخی ۱۲ فروردین که به خاطر حضور بی‌نظیر مردم وحشت و ناامیدی در دل دشمنان انداخت، با بیان صحیح دستاوردهای انقلاب و روایت پیشرفت ملت بزرگ ایران، نقشه و توطئه‌های دشمنان را در جنگ ترکیبی و شناختی بی‌اثر گذاشت.

سپاه همیشه پیروز امام علی بن ابی طالب(ع) قم با تبریک این عید بزرگ به رهبر معظم انقلاب و مردم عزیز قم، اعلام می‌دارد همواره آماده خدمت در تمام عرصه‌های انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود و توفیقات و سرافرازی روز افزون ایران اسلامی را از خداوند متعال خواستار است.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار