مدیر مجتمع امین قم خبر داد
مدیر مجتمع تجاری امین با بیان اینکه طبقه سوم این مجتمع به متراژ ۴ هزار مترمربع به واحد‌های تجاری بزرگ با متراژ‌های بالای صدمتر اختصاص داده شده است، گفت: این واحد‌ها به برند‌های مطرح ایرانی و بین‌المللی اختصاص خواهد یافت.
کد خبر: ۱۰۹۶۵۰۱
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۳:۰۰ 13 March 2023

به گزارش تابناک قم، علی موحدی با اشاره به برنامه‌ریزی صورت گرفته برای راه‌اندازی طبقات سوم و چهارم مجتمع تجاری امین اظهار کرد: طبقات سوم و چهارم این مجتمع در حال حاضر ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و همزمان با راه‌اندازی طبقات منفی یک، منفی دو، همکف پایین و همک بالا، اتمام عملیات اجرایی طبقه سوم و چهارم در دستور کار قرار دارد.

وی اضافه کرد: طبقه چهارم این مجتمع به بزرگترین فودکورت ایران اختصاص داد شده که برای طراحی داخلی در مرحله عقد قرارداد با پیمانکار هستیم.

مدیر مجتمع تجاری امین در خصوص طراحی صورت گرفته برای طبقه سوم این مجتمع تجاری به وسعت ۴ هزار مترمربع گفت: در حالی که متراژ واحد‌های تجاری در طبقات دیگر ۱۲ و ۲۴ متر مربع است، قرار بر این شده که واحد‌های تجاری بزرگ با متراژ‌های بالای ۱۰۰ متر در این طبقه طراحی و اجرا شود.

وی اظهار کرد: این واحد‌ها به برند‌های مطرح ایرانی و بین‌المللی اختصاص خواهد یافت و در این زمینه نیز درخواست‌هایی داشته‌ایم که در حال بررسی کیفیت این برند‌ها برای واگذاری واحد‌ها هستیم.

وی تصریح کرد: پیگیری‌های بسیاری از سوی اصناف و اتحادیه صنفی برای بهره‌مندی از ظرفیت‌های تجاری این مجتمع صورت گرفته و امیدواریم بتوانیم به بهترین شکل بستر مناسبی را برای استفاده از شهروندان مهیا کنیم.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار