مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: طبق پیش بینی انجام شده تا پایان سال ۱۴۰۲ در ۱۲۰ مسجد استان هسته‌های رسانه‌ای ایجاد می‌شود.
کد خبر: ۱۰۹۵۳۶۶
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۱:۰۵ 05 March 2023

به گزارش تابناک قم، سومین نشست ماهانه امامان مساجد شاخص استان قم با رویکرد رسانه و جمعیت در مجتمع فرهنگی نور به صورت خانوادگی برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی شعبان‌زاده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم در این نشست، هسته‌سازی رسانه‌ای در مساجد را یکی از اولویت‌های این اداره کل در سال آینده ذکر کرد و گفت: با توجه به اهمیت و ضرورت فعالیت مساجد در عرصه رسانه و فضای مجازی، برگزاری دوره‌های آموزشی فیلم سازی در سطوح مختلف ویژه نوجوانان در مساجد استان آغاز شده و پیش بینی می‌شود که تا پایان سال 1402 عملیات تشکیل هسته‌های رسانه‌ای در 120 مسجد شاخص استان به اتمام برسد.

در این نشست یک روزه کارگاه‌های آموزشی سواد رسانه، امنیت فضای مجازی و بازی‌های رایانه‌ای به صورت جداگانه با حضور امامان مساجد، همسران آنها و فرزندانشان برگزار شد.

همچنین در این نشست حجت‌الاسلام سید تقی امامی مدیر موسسه الزهرا(س) به معرفی طرح نمتا (نهضت ملی ترویج و تامین ازدواج جوانان و تکثیر جمعیت ولایت‌محور) پرداخت و قرار شد این طرح با محوریت امامان جماعات در مساجد شاخص استان اجرا شود.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار