معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه ما در نبرد رسانه‌ای بسیار گسترده‌ای قرار داریم، گفت: اخبار مایوس‌کننده و ناامید‌کننده به طور دائم به جامعه پمپاژ می‌شود و ما نیازمند‌یم که نسبت به آینده امیدوار باشیم.
کد خبر: ۱۰۹۱۱۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۷ 06 February 2023

به گزارش تابناک قم، وحید یامین‌پور معاون امور جوانان وزیر ورزش و جوانان در نشست بصیرتی و سیاسی روایت فجر که از سوی مجمع هم‌افزایی جوانان انقلابی در مسجد حضرت زینب کبری شب گذشته در خیابان هفت تیر قم برگزار شد گفت: دشمن امروز با اخبار منفی ذهن جوانان ما را محاصره کرده ‌و در رسانه‌ها ایران را کشوری در جنگ و پر از مشکل به تصویر می‌کشد.

وی افزود: اولین موضوع امید به آینده است و دشمن در جنگ نابرابر رسانه‌ای به دنبال این است که امید را از ذهن و قلب مردم ایران و به خصوص جوانان بگیرد.

‌یامین‌پور با اشاره به اینکه در کشور کسی منکر وجود کاستی‌ها و مشکلات نیست گفت: اتفاقات اخیری که در کشور اتفاق افتاد ‌در سایر کشور‌ها هم وجود دارد، اما آن چیزی که مخابره می‌شود با مسائل ایران بسیار متفاوت است.

وی با تاکید بر اینکه ما در نبرد رسانه‌ای بسیار گسترده‌ای قرار داریم افزود: اگر قرار به تغییری در جهان است این تغییر از نقطه رسانه و فناوری اطلاعات آغاز خواهد شد و نیازمند تقویت جبهه انقلاب در ین بخش‌ها هستیم.

یامین‌پور با بیان اینکه نیاز امروز کشور جهاد تبیین و روشن‌گری در حوزه‌های مختلف پیشرفت کشور است افزود: دشمن فشار رسانه‌ای بی‌سابقه‌ای را بر روی ذهن و افکار مردم ایران وارد کرده ‌تا یاس را در جامعه جاری کند.

وی اضافه کرد: این طور نیست که دشمنی که زمانی بالاترین تولید ناخالص داخلی را داشت در اوج آمادگی، نشاط و رشد قرار داشته باشد و امروز وضع کشور‌های غربی را که می‌بینیم با مشکلاتی مانند کمبود دارو و مشکلات اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی دست به گریبان هستند.

معاون امور جوانان وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: عده‌ای می‌گویند شما به جای پرداختن به دشمن به مسائل خودتان بپردازید، اما بدانند ما تلاش لازم برای رفع مشکلات کشور را انجام می‌دهیم، ولی مردم ما باید بداننددر این رقابت؛ دشمن نه توان مادی دارد و نه اینکه مانند 50 سال گذشته از خرد بهره‌مند است.

یامین‌پور با تاکید بر اینکه در بحث جهاد تبیین نیازمند امید‌آفرینی هستیم افزود: اخبار مایوس‌کننده و ناامید‌کننده به طور دائم به جامعه پمپاژ می‌شود و ما نیازمند‌یم که نسبت به آینده امیدوار باشیم و این وظیفه خطیر بر عهده رسانه‌ای جامعه است.

وی افزود: امید‌آفرینی در جامعه از مسیر جهاد تبیین می‌گذرد و جهاد تبیین از نسل فعالیت‌های عادی نیست و ناظر به تقویت جبهه حق است و شامل بودن و ایستادن و قرار گرفتن در این جبهه می‌شود.

منبع: تسنیم
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار