فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به صورت سرزده از پروژه مسکونی شهید سلیمانی در شهر قم بازدید کرد و آخرین وضعیت پیشرفت این پروژه را مورد ارزیابی قرار داد.
کد خبر: ۱۰۹۱۰۴۸
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۸ 05 February 2023

به گزارش تابناک قم، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی روز شنبه در بازید سرزده از پروژه مسکونی شهید سلیمانی شهر قم، برای رفع موانع و پیشرفت سریع کار دستورات لازم را صادر و بر اهمیت خانه‌دار کردن کارکنان قبل از رسیدن به سن بازنشستگی تأکید کرد.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنین از پروژه زیارتی، فرهنگی و آموزشی بصیرت که برای استفاده خانواده کارکنان ارتش در حال احداث است، بازدید کرد. این مجموعه ۱۴ درصد پیشرفت دارد.

مدیر عامل بنیاد تعاون ارتش در این بازدید گزارشی از روند ساخت خانه‌های سازمانی ارائه و اظهار امیدواری کرد که در نیمه شعبان تعدادی از پروژه‌های مسکن سازمانی به بهره برداران تحویل شود.

ساخت مجموعه سپهبد سلیمانی قم از مهرماه ۱۴۰۱ شروع شده و به تعداد ۳۸۴ واحد برای واگذاری منزل شخصی به کارکنان ارتش در حال اجراست و تاکنون بیش از ۱۲ درصد پیشرفت داشته است.

ارتش برای خانه دار کردن کارکنان بیش از ۶۰هزار واحد مسکونی در دست اجرا دارد که مجموعه شهید سپهبد سلیمانی یکی از آنها است. ساخت خانه سازمانی و منزل شخصی در سال‌های اخیر در اولویت اول بخش معیشت کارکنان ارتش قرار گرفته است که تحویل چندین هزار منزل شخصی و سازمانی در طول این مدت بخشی از این فعالیت‌هاست.

منبع: ايرنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار