شهردار قم همراه با اعضای ستاد کنگره ملی شهدای قم با خانواده شهید حسین مولوی مدیر روابط عمومی شهرداری قم در دوران هشت سال دفاع مقدس دیدار و گفت‌وگو کرد.
کد خبر: ۱۰۷۷۷۰۴
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۰ 17 November 2022

به گزارش تابناک قم، سید مرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم به مناسبت برگزاری کنگره ملی شهدای استان با خانواده شهید حسین مولوی، مدیر روابط عمومی شهرداری قم در دوران هشت سال دفاع مقدس دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی با اشاره به جایگاه شهدا و خانواده شهدا در جامعه، اظهار داشت: شهدا زنده و حاضر بوده و روح پاک آنان ناظر بر اعمال ماست.

وی دیدار و گفت‌وگو با خانواده شهدا را درمان‌کننده گرفتاری‌ها دانست و افزود: دیدار با خانواده شهدا یک توفیق برای خدمتگزاران است و نعمتی محسوب می‌شود که خداوند به ما ارزانی داشته است.

شهردار قم شهدا را چراغ راه خدمت به مردم دانست و ادامه داد: شهدا رهنمای ما هستند و در سیره و پیام آنها چگونگی تعالی معنوی و خدمت به ما آموزش داده می‌شود.

سقائیان‌نژاد با یادآوری یاد شهید مولوی و سیره این شهید، تصریح کرد: شهید مولوی الگو و افتخار خانواده بزرگ شهرداری قم بوده و قدردان خانواده این شهید و همه خانواده شهدا هستیم.

در این دیدار علاوه بر شهردار قم، سردار موحد فرمانده سپاه استان قم، حجت‌الاسلام هنرمند مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، خوش‌گفتار رئیس ستاد کنگره شهدای استان قم و جمعی از مدیران شهری حضور داشتند.

منبع: شهربیست

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار