یادواره 22 شهید فرماندهی انتظامی منطقه نیروگاه قم، با سخنرانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور همراه با تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا در آستان مقدس امامزاده سید معصوم (ع) برگزار شد.
کد خبر: ۱۰۶۹۱۲۸
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۴ 24 September 2022

به گزارش تابناک قم، در آستانه برگزاری کنگره ملی شهدای استان قم،اولین یادواره شهدای فرماندهی انتظامی استان با گرامیداشت یاد و خاطره ۲۲ شهید انتظامی منطقه نیروگاه قم در آستان مقدس امامزاده سید معصوم (ع) برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور در این مراسم با اشاره به لزوم ترویج و تببین خط سرخ شهادت در بین جوانان، اظهار کرد: شهدا با انتخاب خط سرخ شهادت، ما را در مسیر واقعی قرار می‌دهند که از این رو حق بزرگ و وصف‌ناپذیری بر ملت ایران دارند.

وی با بیان اینکه باید با تاسی از وصایای شهدا از رهنمودهای آنها بهره کافی ببریم، افزود: با پیروی از راه شهدا، استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری و مقاومت و ایستادگی در برابر فشارهای ظالمانه و وحشیانه دشمنان، می‌توانیم راه عزت و پیشرفت کشور را طی کنیم.

ادیانی با تاکید بر اینکه برخی از افراد که عزت و آبرویی در کشور ندارند، تلاش می‌کنند تا با استفاده از بمباران خبری دشمنان اسلام، این گونه القا کنند که شهدا در تقدیم جان خود اشتباه کرده‌اند، تصریح کرد: مردم در مقابل این افراد خواهند ایستاد؛ چراکه به پیروی از شهدا و رهبری معتقد هستند.

وی با بیان اینکه امروز همه بایستی مراقب توطئه دشمنان قسم خورده نظام که آخرین نفس‌های خود را می‌کشند باشیم، خاطر نشان کرد: نباید تسلیم جوسازی‌ها و بمباران تبلیغات دشمنان شد، چراکه پیشرفت و آبادی کشور تنها با یاد امام راحل و پیروی از راه شهدای گرانقدر امکان‌پذیر است.

در ادامه این یادواره، حاج علی مالکی‌نژاد نیز به روایت‌گری و نوحه‌سرایی در رثای اهل بیت(ع) پرداخت.

همچنین تجلیل از خانواده ۲۲ شهید فرماندهی انتظامی استان قم و اجرای گروه رزم‌نوازان ناجای استان از دیگر برنامه‌های این مراسم بود

منبع: ایسنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار