با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان قم ۳ جاعل سند نمره کار خودرو به دام افتادند.
کد خبر: ۱۰۶۱۸۸۱
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۰ 16 August 2022

به گزارش تابناک قم، سردار بهادر اسماعیلی گفت: با اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان قم مشخص شد افرادی با خرید خودرو‌های گران قیمت مدل پایین در مزایده‌ها و اخذ گذر موقت برای انتقال آن‌ها به کشور‌های همسایه نسبت به سند نمره کردن این خودرو‌ها اقدام می‌کنند، بنابراین موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

او در ادامه با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته از دستگیری سه جاعل و کشف ۲ دستگاه خودرو بنز ۲۴۰ c و یک دستگاه خودرو موهاوی خبر داد و گفت: با بررسی کارشناس مشخص شد موتور و سیلندر خودرو‌ها کاملا تعویض و شماره اصلی بر روی آن‌ها هک شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم با بیان این‌که کارشناسان ارزش خودرو‌های توقیفی را در مجموع ۳۲ میلیارد ریال اعلام کردند، تصریح کرد: از متهمان تحقیق و پرونده به سازمان تعزیرات به عنوان مرجع رسیدگی کننده ارسال شده است.

اسماعیلی از شهروندان خواست در صورت اطلاع از نگهداری کالا‌های قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت‌های پلیسی استان اطلاع داده تا در اسرع وقت نسبت به برخورد قانونی با متخلفان اقدام شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار