مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم از اجرای برنامه های فرهنگی و ترویجی در بوستان های شهرهای استان با هدف فرهنگ سازی مصرف بهینه آب خبر داد.
کد خبر: ۱۰۶۰۰۲۳
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۱ 04 August 2022

به گزارش تابناک قم، محمد کربلایی با اشاره به لزوم فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در بین اقشار مختلف مردم گفت: با هدف تبیین شرایط بحرانی آب استان و فرهنگسازی مصرف بهینه آب برنامه های فرهنگی - ترویجی مدیریت مصرف آب با محوریت پویش «10 درصد کاهش، یک تابستان آرامش» در برخی از بوستان های شهرهای استان و اماکن عمومی به اجرا در آمد.

وی خاطرنشان کرد: این برنامه‌ها که با آغاز ماه محرم به پایان رسید با اجرای جذاب حمید لاجوردی (آقای جویا) مجری و بازیگر توانمند شبکه پویا به همراه عروسک رعنا انجام شد و مورد استقبال مردم در قرار گرفت.

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت اظهار داشت: در این اجراها به صورت چهره به چهره با مخاطب قراردادن گروه هدف کودک و نوجوان و خانواده ها، به تشریح کمبود و محدودیت های تامین آب استان، راهکارهای برون رفت از بحران کم آبی و همچنین راهکارهای کاهش مصرف آب پرداخته شد.

وی یادآور شد: بوستان های شقایق شهر دستجرد، لاله شهر کهک و همچنین علوی، مهدی، بنیادی، نبوت، کوه خضر در شهر قم و یکی از محلات شهرک پردیسان برگزار شد.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار