خانه مطبوعات استان قم در بیانیه ای از تمامی اهالی رسانه، خبرنگاران و مطبوعات استان قم برای پوشش گسترده اجتماع سلام فرمانده که در مسجد مقدس جمکران برگزار می شود دعوت کرد.
کد خبر: ۱۰۵۱۷۲۵
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸ 20 June 2022

دعوت خانه مطبوعات قم برای پوشش اجتماع سلام فرمانده

به گزارش تابناک قم، متن این بیانیه به شرح زیر است.

بسمه تعالی

پخش سرود حماسی، اثرگذار و زیبای سلام فرمانده با همخوانی دهه‌نودی‌ها از همان روزهای آغازین سال جدید که کلیپ آن در صحن مسجد مقدس جمکران ضبط شده بود، توانست خیلی زود جای خود را نه تنها در میان کودکان، نوجوانان و خانواده‌های ایرانی؛ بلکه در میان امت اسلام در کشورهای مختلف باز کند و امروز به گفتمانی جهانی مبدل شود.

حال بعد گذشته سه ماه از آن هم خوانی خالصانه کودکان و بازخوانی میلیون ها نفر در بسیاری از شهرهای کشور ، سلام فرمانده به خانه اصلی و مرکز انتشارش یعنی مسجد مقدس جمکران این میعادگان بزرگ منتظران ظهور بازگشته تا بار دیگر شاهد خلق حماسه ای تاریخی در شهر علم و فقاهت و خاستگاه انقلاب اسلامی باشیم.

خانه مطبوعات استان قم ضمن دعوت از آحاد خانواده های قمی برای حضور در اجتماع بزرگ یاوران حضرت مهدی(عج) از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان قم دعوت می کند؛ با حضور در این مراسم، جلوه های دلدادگی منتظران ظهور و عهد بستن مجددشان با مهدی فاطمه(س) را با قلم و دوربین خود به دنیا مخابره و در این روز به یادمانی همانند سایر رویدادهای مذهبی و ملی در استان قم نقش آفرینی کنند.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار