رئیس قوه قضائیه در نشست خبری سفر استانی به قم گفت: در حدود ۱۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای رفع مسائل و مشکلات مراکز قضایی استان قم از جمله دادگستری استان، زندان‌ها، پزشکی قانونی، سازمان قضایی نیروهای مسلح استان و اداره ثبت اسناد ، تخصیص داده شد.
کد خبر: ۱۰۵۱۲۱۲
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶ 18 June 2022

به گزارش تابناک قم، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضائیه در نشست خبری سفر هیأت عالی قضایی به استان قم، ضمن قدردانی از مهمان‌نوازی مردم متدین، انقلابی و شهید پرور این استان، اظهار کرد: در حدود ۱۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای رفع مسائل و مشکلات مراکز قضایی استان قم از جمله دادگستری استان، زندان‌ها، پزشکی قانونی، سازمان قضایی نیروهای مسلح استان و اداره ثبت اسناد تخصیص داده شد تا با همکاری استانداری ظرف مدت ۲ سال مسائل و مشکلات این بخش‌های مورد اشاره با لحاظ اولویت‌ها رفع شود.

رئیس قوه قضائیه با اشاره به ملاقات‌های مردمی مسؤولان ارشد دستگاه قضایی در جریان سفر استانی به قم، گفت : مسؤولان عالی دستگاه قضا در جریان سفر به استان قم با حدود ۳۳۰ تن از مردم به‌طور چهره به چهره دیدار کردند و نسبت به جمع‌آوری نامه‌های مردم اقدام شد؛ تاکید کرده‌ایم با تشکیل کارگروهی در راستای ترتیب اثر دادن به مسائل و مشکلات مطرح شده از جانب مردم در این دیدارها همچنین موضوعات طرح شده از جانب آنها در نامه‌های ارسالی، اقدامات لازم انجام شود.

اژه‌ای تصریح کرد: برخی مسائل و موضوعات مطرح شده از جانب مردم در دیدارهایی که امروز با مسؤولان قضایی داشتند ناظر بر پرونده‌های کثیرالشاکی بود که ضرورت دارد در خصوص آنها تصمیمات عاجل اتخاذ شود.

وی با اشاره به حضور نمایندگان قوه قضاییه در نقاط مختلف استان قم مانند کهک، جعفرآباد، سلفچگان و خلجستان در راستای رسیدگی به مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی مردم این‌ استان عنوان کرد: در جریان جلسه‌ای که بعدازظهر امروز برگزار شد، گزارش نمایندگان اعزامی ما در خصوص وضعیت مراکز قضایی استان قم، مورد بررسی قرار گرفت و در راستای رفع مسائل و مشکلات مراکز مورد اشاره، تصمیمات مقتضی اتخاذ شد.

رئیس دستگاه قضا همچنین به دیدارهای خود با اقشار مختلف مردمی، روحانیون و تولیدکنندگان و صنعتگران قمی اشاره و تاکید کرد: در حد توان در راستای رفع مسائل و مشکلات مطرح شده از جانب اقشار مختلف مردم قم تلاش خواهیم کرد.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار