تداوم بهبود اوضاع کرونایی کشور با بروزرسانی نقشه رنگ‌بندی؛
نقشه رنگ‌بندی کرونایی به فاصله یک هفته، بار دیگر بروز شد تا اتفاقی خوشایند رقم خورده و یکی دیگر از رنگ‌ها هم از نقشه حذف شود؛ حذفچهار شهر نارنجی از نقشه که نویدبخش روز‌های خوشی است. تغییری که در تعداد شهر‌های زرد رنگ هم دیده می‌شود و موجب کاهش شمار این شهر‌ها شده است، چراکه بسیاری‌شان بهبود وضعیت یافته و تغییر رنگ داده‌اند.
کد خبر: ۱۰۴۴۵۴۵
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۲ 14 May 2022

به گزارش تابناک قم، نقشه رنگ‌بندی کرونایی به فاصله یک هفته، بار دیگر بروز شد تا اتفاقی خوشایند رقم خورده و یکی دیگر از رنگ‌ها هم از نقشه حذف شود!

 بر اساس رنگ‌بندی جدید کرونایی کشورمان که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منتشر کرده، علاوه بر شهر‌های قرمز که دو هفته گذشته هم «صفر» بود، رنگ نارنجی هم از نقشه حذف گردید تا مشخص شود که در یکی از بهترین روز‌های کرونایی کشورمان هستیم.

 روند تغییرات نقشه رنگ‌بندی کرونایی در کشورمان در هفته‌های گذشته/ برای دیدین تصویر در ابعاد بزرگتر روی آن کلیک کنید
روند تغییرات نقشه رنگ‌بندی کرونایی در کشورمان در هفته‌های گذشته/ برای دیدین تصویر در ابعاد بزرگتر روی آن کلیک کنید
 
این را حذف چهار شهر نارنجی از نقشه رنگ بندی کرونایی نوید می‌دهد. تغییری که در تعداد شهر‌های زرد رنگ هم دیده می‌شود که هفته گذشته ۳۱۹ شهرستان را شامل می‌شد و در هفته پیش رو، ۲۵۹ شهرستان را در بر می‌گیرد. شهر‌هایی که بسیاری شان بهبود وضعیت را تجربه کرده و در زمره شهر‌های آبی قرار گرفته اند.

بر اساس نقشه جدید که از امروز، ۲۴ اردیبهشت ماه اعمال خواهد شد، تعداد شهر‌های آبی از ۱۲۵ به ۱۸۹ شهرستان افزایش یافته که افزایشی چشمگیر است و موجب گسترده‌تر شدن رنگ آبی در نقشه کرونایی کشورمان شده است. وضعیتی که تداوم آن در گرو رعایت پروتکل‌ها و واکسیناسیون است که مدتی است هر دو شرایط خوبی ندارند!
شرایطی نگران کننده که اگر جدی گرفته نشود، می‌تواند این نقشه جالب توجه و خوشایند را برایمان به خاطره‌ای همراه با حسرت تبدیل کرده و این سوال را به دنبال داشته باشد که آیا نمی‌شود با جدیت اموری که این روز‌های خوش را برایمان به همراه داشته ادامه دهیم تا هفته‌های آینده هم اینچنین وضعیتی را تجربه کنیم؟!

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار