مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: دهک‌بندی‌ها بر اساس شرایط اقتصادی خانواده‌ها تعیین می‌شود و شماره تماس ملی ۰۲۱۶۳۶۹ و شماره تماس‌های ۰۲۵۳۶۱۶۲۱۱۰ و ۰۲۵۳۶۱۶۲۱۲۷ ۰۲۵۳۶۱۶۲۱۷۷ در استان قم پاسخگوی سوالات مردم عزیز است.
کد خبر: ۱۰۴۴۵۲۱
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶ 14 May 2022

به گزارش تابناک قم، وحید وزیری راد در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه قم، در خصوص محوریت برنامه مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، بیان کرد: برخی از مردم در ماه‌های گذشته یارانه دریافت می‌کردند اما در واریزی جدید، دریافتی نداشتند؛ این عزیزان باید وارد «سامانه حمایت» شوند و کدملی، شماره حساب و شماره شبا و کارت بانکی خود را ارسال و ثبت اعتراض کنند و سه ماه فرصت داده شده است.

وی اضافه کرد: مدت زمانی که صرف بررسی وضعیت اعتراض کنندگان می‌شود، یارانه کسی سوخت نمی‌شود و در اولین واریزی همه‌ آن یکجا پرداخت خواهد شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: کسانی که در سال ۱۳۹۳ از دریافت یارانه جامانده اند، باید وارد سایت «هدفمندسازی یارانه‌ها» شوند و ثبت‌نام کنند. همچنین خانواده‌هایی که از ابتدا یارانه‌ای دریافت نکرده‌اند باید وارد این سایت شوند و ثبت‌نام اولیه را انجام دهند.

وی عنوان کرد: تمامی یارانه‌ها تجمیع در یک یارانه شده و یارانه‌ای که به حساب سرپرستان خانوارها واریز شده است، فعلا شامل اردیبهشت‌ماه و خردادماه می‌شود و بانک‌هایی تراکم مشتری در آنها بالا است، امکان دارد که با تاخیر واریز کنند و نگرانی از جهت عدم واریز یارانه نیست.

وزیری راد اعلام کرد: کسانی که مشمول یارانه جدید دولت نشده‌اند، بایستی وارد سامانه حمایت در سایت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی شوند و پس از ارسال مشخصات سرپرست خانوار، اعتراض خود را ثبت کنند تا رسیدگی‌ شده و برطرف شود.

وی اظهار کرد: برخی افراد خودشان در گذشته اعلام انصراف از دریافت یارانه کرده‌اند، اما امروز متقاضی یارانه هستند؛ این افراد از طریق سامانه حمایت می‌توانند ثبت‌نام و اقدام کنند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم تاکید کرد: دهک‌بندی‌ها بر اساس شرایط اقتصادی خانوارها اتفاق می‌افتد و شماره تماس ملی ۰۲۱۶۳۶۹ و شماره تماس‌های ۰۲۵۳۶۱۶۲۱۱۰ و ۰۲۵۳۶۱۶۲۱۲۷ ۰۲۵۳۶۱۶۲۱۷۷ در استان قم پاسخگوی سوالات مردم عزیز می‌باشد.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار