سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با اشاره به اهمیت ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر قم گفت: اتوبوس‌رانی مهم‌ترین مبلمان زنده و پویای شهری است و لازم است کیفیت، نظافت و بهره‌وری آن به‌صورت مرتب مورد رصد و پایش قرار بگیرد.
کد خبر: ۱۰۲۴۷۳۹
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰ 26 January 2022

به گزارش تابناک قم، ابراهیم معتمدی در جلسه شورای سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم که عصر امروز در سالن جلسات معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار شد، با بیان اینکه کیفیت خدمات ناوگان اتوبوس‌رانی قم طی سال‌های اخیر تا حدودی دچار افت شده است، اظهار داشت: باید مسیری در شهرداری قم دنبال شود که علاوه بر شهروندان، رانندگان نیز از فعالیت آن رضایت داشته باشند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری قم یادآور شد: باید اقداماتی در شهرداری قم انجام شود تا ناوگان عمومی قم بیشترین خدمت را با بالاترین کیفیت به مردم ارائه دهد.

وی با اشاره به اهمیت توجه به ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر قم گفت: اتوبوس‌رانی مهم‌ترین مبلمان زنده و پویای شهری است و لازم است کیفیت، نظافت و بهره‌وری آن به‌صورت مرتب مورد رصد و پایش قرار بگیرد.

معتمدی خاطرنشان کرد: در کنار نوسازی باقی‌مانده ناوگان فرسوده شهرداری قم، اورهال کردن و بازسازی این ناوگان نیز موردتوجه قرار بگیرد.

وی استفاده از توان بخش خصوصی در ارتقای بهره‌وری و کیفیت ناوگان عمومی قم مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: برای بهبود وضعیت خدمات‌رسانی ناوگان باید از بخش خصوصی توانمند استفاده شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری قم، به‌روزرسانی خدمات ناوگان عمومی شهر را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: ناوگان عمومی قم باید به نقطه‌ای برسد که خدمات خود را به‌صورت برخط و لحظه‌ای به شهروندان ارائه دهد.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار