مسابقات قهرمانی کاراته استان قم و انتخابی تیم ملی در دو بخش کاتا و کمیته به پایان رسید.
کد خبر: ۱۰۲۴۰۶۶
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۸ 23 January 2022

به گزارش تابناک قم، مسابقات قهرمانی و انتخابی هیئت کاراته استان قم با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و سپاه علی ابن ابیطالب به مناسب یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و دهه مبارک فجر با حضور ۲۶۰ شرکت کننده از ۳۰ باشگاه استان در تمام رده‌های سنی در مجموعه ورزشی نخلستان برگزار گردید.

نفرات برتر و نتایج تیمی این مسابقات به این شرح است:

رده سنی نوجوانان
مقام‌های اول
امیر علی کرم بابایی و مرشاد حیدری (تخت جمشید) -محمد صالح فرهادیان (انقلاب) - سید میلاد مرتضایی (انقلاب) -ابوالفضل اکبری (میعاد) -امیر علی برخوردار (ایثار)

مقام تیمی
مقام اول: باشگاه انقلاب (مربی: استاد دباغیان) دو طلا دو برنز

مقام دوم: باشگاه تخت جمشید (مربی: استاد محمد نجفی) یک طلا دو نقره

مقام سوم: مربی (استاد سعید برخوردار) یک طلا یک برنز


رده سنی جوانان:
مقام‌های اول:
محمد صدرا فروغی (استقلال) -مبین خاکدامن (خبیر) - دانیال معارف وند (تخت جمشید) -مهدی حسین زاده (پولاد) -محمد طا‌ها محمد زاده (استقلال)
مقام تیمی
مقام اول: باشگاه استقلال: (مربی: استاد خلیلی) دو طلا سه نقره یک برنز

مقام دوم: باشگاه تخت جمشید (مربی: استاد محمد نجفی) یک طلا یک برنز

مقام سوم مشترک: باشگاه پولاد (مربی: برادران پایدار) و باشگاه خبیر (مربی: استاد اصغر رحمتی) یک طلا

رده سنی بزرگسالان
نفرات منتخب جهت حَضور در مسابقات انتخابی تیم ملی
کاتا
مقام اول: سید مجید وکیلی (زین الدین)
مقام دوم: محمد مصطفی الماسی (رزم برتر)

مقام تیمی
مقام اول: باشگاه شهید زین الدین (مربی: برادران سلطانی) یک طلا
مقام دوم: باشگاه رزم برتر (مربی: استاد اصغر زاده) یک نقره

 

کومیته
وزن ۶۰- کیلوگرم
مقام اول: علی اکبر بختیاری (انقلاب)
مقام دوم: حسن دولیخانی: (انقلاب)

وزن ۶۷- کیلوگرم:
مقام اول: مرتضی نعمتی (استقلال)
مقام دوم: حسن زندی (استقلال)

وزن ۷۵- کیلوگرم:
مقام اول: محسن جعفری (استقلال)
مقام دوم: محمد مهدی عزیزاده (استقلال)

وزن ۸۴- کیلوگرم
مقام اول: علیرضا کاظمی بقا (انقلاب)
مقام دوم: علیرضا برخوردار (ایثار)

وزن ۸۴+ کیلوگرم:
مقام اول: محمود نعمتی (استقلال)
مقام دوم: رضا خشدونی فراهانی (انقلاب)

مقام تیمی
مقام اول: باشگاه استقلال (مربی: استاد خلیلی) سه طلا دو نقره
مقام دوم: باشگاه انقلاب (مربی: استاد دباغیان) دو طلا دونقره ۳ برنز

مقام سوم: باشگاه ایثار (مربی: استاد سعید برخوردار) یک نقره

کاتا رده سنی پیشکسوتان:
مقام اول: سید محمد موسوی (راحله)
مقام دوم: محسن برجعلی زاده (شهید برجعلی زاده)
مقام سوم: غلام علی حسینی (شهید قربانی)

مقام مجموع تیمی سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان

مقام اول: باشگاه استقلال (مربی: استاد خلیلی) پنج طلا هفت نقره دو برنز

مقام دوم: باشگاه انقلاب (مربی: استاد دباغیان) چهار طلا دو نقره پنج برنز
مقام سوم: باشگاه تخت جمشید (مربی: استاد محمد نجفی) دوطلا دو نقره یک برنز


شایان ذکر است در پایان این مسابقات از پیشکسوتان، مربیان ملی و اولین داوران بین المللی کاراته استان در بخش بانوان و آقایان تجلیل شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار